O nas


czyli kim jesteśmy i jak dzialamy

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która bezpieczny przewóz osób potraktowała nie tylko jako sposób na prowadzenie interesów, ale również jako misję.
Nowoczesne busy i autokary


Nasza flota to nowoczesne busy i autokary, wyposażone we wszelkie udogodnienia dla pasażerów. (dwustrefowe klimatyzacje, dvd, mikrofon, indywidualne nagłośnienie i nawiewy, komfortowe fotele odchylane i rozsuwane z szerokimi poduszkami i skórzanymi wstawkami i podłokietnikami, 3-punktowe pasy bezpieczeństwa.)

Naszych kierowców charakteryzuje duża wiedza ogólna, dyskrecja, gotowość do udzielenia pomocy w dostępnym zakresie możliwości i umiejętności oraz wysoka kultura osobista.

Lincencje krajowe i zagraniczne

Posiadamy zarówno licencję krajową jak i zagraniczną na przewóz osób. Możemy więc pojechać tam, gdzie zażyczy sobie tego zleceniodawca. Jednak kierując się dobrem klienta i mając na względzie jego wydatki, zawsze doradzamy ekonomiczne rozwiązania. Dlatego też w głównej mierze obsługujemy klientów z Warszawy i okolic.

Cieszymy się, że wciąż przybywa osób, które obdarzają nas swoim zaufaniem, bo przecież to klienci są wyznacznikiem oceny naszej pracy.

Naszym klientom:

  • udzielamy zniżek i rabatów na wynajem busów, autokarów i limuzyn dla stałych klientów oraz przy wynajmie większej ilości pojazdów
  • wynajmujemy busy, autokary i limuzyny na godziny oraz ryczałtami dziennymi na wyjazdy pobytowe
  • do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, starając się dopasować usługę w zależności od potrzeb zamawiających