Busy - wynajem w Warszawie

Potrzebujesz wynająć busa na wycieczkę lub do pracy? Interesuje Cię wynajem busa z kierowcawcą? Warszawa to wielkie miasto, gdzie ilość ofert na wynajem transportu może przytłoczyć. Pamiętaj jednak by zawsze wybierać tylko sprawdzonego przewoźnika. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, prezentujemy specjalną ofertę na wynajem busów w Warszawie. Outsourcing (czyli korzystanie z usług firmy zewnętrznej) to najtańszy sposób rozwiązania zadań pojawiających się w firmie. Utrzymanie floty wiąże się z potrzebą posiadania zaplecza technicznego, miejsca garażowego, ponoszenia kosztów eksploatacji i utrzymania dodatkowych stanowisk do jej obsługi.

Jeśli firma potrzebuję przetransportować swoich pracowników lub gości nie musi posiadać busa lub samochodu służbowego. Dużo lepszym, a w ogólnym rozrachunku na pewno tańszym rozwiązaniem jest wynajem busów w firmie specjalizującej się transportem osób.

Usługi świadczone przez nas dla firm w zakresie transportu osób obejmują między innymi:

  • przewóz osób na stałej linii (wynajem busów do przewozu osób na stałej trasie tj. dowóz do miejsca prac i powrót, w razie potrzeby wynajem busów do stałej dyspozycji na miejscu prac)
  • przewóz osób na konferencje i szkolenia (wynajem busów do przewozu osób na miejsce spotkań i powrót, możliwość wynajmu busów, na miejscu spotkania do stałej dyspozycji na czas trwania szkoleń, czy konferencji)
  • wycieczkowe przewozy osób (wynajem busów w Warszawie do przewozu grup na miejsce docelowe i powrót, transport osób na miejsce oraz - podobnie jak w poprzednich przypadkach - wynajem busów na wycieczki w miejscu docelowym)
  • przewóz osób na wydarzenia sportowe (wynajem busów do przewozu osób (zawodników) i zakładowych drużyn sportowych na zawody sportowe

Ceny wynajmu naliczane są indywidualnie. O specjalne oferty proszę pytać telefonicznie, mailowo lub w biurze firmy.